Nasza kancelaria notarialna jest połączeniem doświadczenia i pasji. Zabezpieczamy interesy prawne naszych Klientów, pozostając z nimi w przyjaznych relacjach.

14

lat doświadczenia

Możesz liczyć na precyzję i dyskrecję

Dobry notariusz zawsze stawia sobie na pierwszym miejscu dobro swoich Klientów

Notariuszowi często powierzane są tajemnice i problemy Klientów, które wymagają naszej dyskrecji podczas prowadzenia sprawy i po wykonaniu zlecenia.

Notariusz jest funkcjonariuszem, którego podstawowym celem jest zabezpieczanie interesów prawnych Klientów, dlatego też w swojej pracy kierujemy się sumiennością i precyzją.


Zgodnie z art. 79 ustawy Prawo o notariacie z dnia 14 lutego 1991 roku - nasza kancelaria zobligowana jest do wykonywania następujących czynności notarialnych:

- sporządzanie aktów notarialnych

- sporządzanie aktów dziedziczenia

- sporządzanie poświadczeń

- spisywanie protokołów

- spisywanie protokołów

- przechowywanie pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów i danych na informatycznym nośniku danych


Gwarancja profesjonalizmu


W naszej kancelarii notarialnej jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Niezależnie od powierzonej nam sprawy, zawsze staramy się wykonać zlecenie z należytą starannością i sumiennością. Stawiamy na miłą obsługę i długotrwałe, przyjazne relacje z Klientami. Nasza kancelaria czeka na Was sześć dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości.

Zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa. Działamy sprawnie i dokładnie, ale przy tym zachowujemy należytą dyskrecję. W najwyższym stopniu dbamy o rozwiązanie Państwa problemów i zabezpieczenie interesów prawnych, w zgodzie z literą prawa. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań legislacyjnych.


Chcesz wiedzieć więcej?
Nie zwlekaj, już dziś umów się na spotkanie z notariuszem z naszej kancelarii!


[